Aluminyum Giydirme Cephe

Silikon giydirme cephe sistemi, projesinde belirtilen açıklıklarda ve her katın döşeme betonuna alüminyum veya galvanizli çelikten üretilmiş ankarajlara bağlanan taşıyıcı düşey profiller ile bunlar arasına istenilen yüksekliklerde cam takabilmek ve bunları taşımak için düşey taşıyıcı profillere özel bağlantı elemanları ile bağlanan yatay kayıt profillerinden oluşan sisteme denir.

Kompozit Giydirme

Kompozit panel cephe kaplama, alüminyum levhalar kullanılarak binaların dış cephesinin kaplanmasıdır. Alüminyum, kolay şekil aldığı için üretimi de uygulaması da oldukça kolay bir maddedir. Diğer cephe kaplama malzemelerine göre çok daha hafif olan kompozit panel ile dikey ya da yatay şekilde montaj yapımı mümkündür. Kompozit paneller, iki alüminyum arasına yerleştirilmiş polietilen tabakadan oluşmaktadır.

Aluminyum Doğrama

Alüminyum doğrama, 6 metreye kadar uzunlukta yer alan farklı alüminyum profillerin kesilerek işlenmesi ve bu ürünlerin kapı, pencere, cam balkon sistemi olarak hayatımızda işlevsel bir yer alması işlemidir. Alüminyum doğrama ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olarak farklı şekillerde üretilebilmektedir. C60 yalıtımsız profiller, aldoks yalıtımsız profiller gibi farklı alüminyum profillerinden meydana gelmektedir.

Aluminyum Korkuluk

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona küpeşte denir. Alüminyum profiller kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, demir ve plastik de olabilir. Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır.

Pvc Doğrama

PVC Pencere ve Kapı Sistemleri; pivot pencere, yalıtımlı tam otomatik paralel sürme, monoblok panjur sistemleri, çift kanat açılımlı adaptörlü pencere, kepenk sistemleri, katlanır kapı gibi alternatiflerle evinizin ihtiyacınıza göre konforlu çözümler üretir. contalı pvc profil, destek sacı, EPDM Conta ve metal aksesuar üretimiyle cam ve vida hariç bir pencerenin bütün elemanlarını üretmektedir.

Terra Cotta Cephe

TerraCotta”kil ve kaolen gibi doğal malzemelerden endüstriyel olarak üretilen, bina cephelerinin doğal olarak havalanmasına olanak sağlayan, imari hayal gücünü sınırlamayan doğal cephe kaplama sistemidir. Çok yüksek ısılarda pişirildiği ve endüstriyel ön işlem gördüğü için ; kireç kusma, beyazlama, renk değişikliği gibi olumsuzlukları yoktur.

Kompakt Laminant Cephe

Gözeneksiz, yekpare ve sık yapıda bir malzeme olan kompakt laminat ile üretilen cephe kaplama, birçok avantajı beraberinde getirir. Uzun süreli kullanımı garanti eden kompakt cephe kaplamalar, hava koşullarından etkilenmez (yağmur, kar, güneş ışınları vb.), zaman içinde biriken kirlerin kolayca temizlenebilir. Ayrıca yapının dış görünüşünü istediğiniz gibi vurgulayabileceğiniz renk çeşitliliğine sahiptir.

Seramik Cephe Kaplamaları

Doğal bir malzemedir Hava şartlarına dayanıklıdır Mat, parlak, ipeksi, parlak yüzeyli vb. farklı doku ve renk seçenekleri mevcuttur. Pek çok sert yüzeyin kaplamasında kullanılabilir.